Reshjet e dëborës të rëna gjatë natës dhe orëve të para të mëngjesit kanë zbardhur qafën e Llogarasë në Vlorë.

I gjithë fshati turistik është i mbuluar nga bora teksa këshillohet lëvizja me kujdes e automjeteve pasi në rrugë ka shtresa akulli.

Ndërkohë në qytetin e Vlorës ka pasur shi të rrëmbyeshëm, dhe përmbytje.

Top Channel