Moti i keq ka “mbërthyer” gjithë Shqipërinë ditën e sotme.

Reshjet e shiut me intensitet të lartë kanë përfshirë qarkun e Durrësit gjatë orëve të natës dhe mëngjesit të sotëm.

Për momentin raportohet se ka probleme vetëm te një rrugë, në lagjen 18, matanë stadiumit ”Niko Dovana”.

Top Channel