Pamje nga aksidenti

Një aksident pa të lënduar ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një autobus ka përplasur një makinë.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar dhe pasagjerët kanë zbritur. Nuk dihet ende shkaku i aksidentit, ndërsa forcat blu kanë mbërritur në vendngjarje.

Nga pamjet e siguruara nga Top Channel, makina është dëmtuar në pjesën e përparme të xhamit, ndërsa qytetarët janë mbledhur në vendngjarje.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel