Foto ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Milot Fushë-Krujë pranë kryqëzimit të Mamurrasit.

Makinë i ka prerë rrugën motoçikletës që po drejtohej nga një 70-vjeçar, i cili fatkeqësisht ndërroi jetë.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 19.01.2021, në orën 19:20, tek kryqëzimi i Mamurrasit, shtetasi P. P., duke drejtuar një motoçikletë është përplasur me një mjet me drejtues shtetasin A. A., e për pasojë drejtuesi i motoçikletës shtetasi P. P., ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit shtetasi A. A., është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel