Një person është vetëvrarë në Elbasan.

Mësohet se në fshatin Recan, Elbasan, shtetasi M.A., 59 vjeç, në gjendje të rënduar psikologjike është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel