Aksident te ish-Kombinati/ Makina nuk ndalon dot në kohë, përplas drejtuesin e motorit

05/01/2021 14:58

Një aksident ka ndodhur në zonën e ish-Kombinatit në Tiranë.

Mësohet se një mjet tip Ford Fiesta, teksa po merrte kthesën ka qenë me shpejtësi dhe nuk ka mundur dot të ndalojë.

Për pasojë, ka goditur një motor. Drejtuesi i motorit u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel