Foto ilustruese

Një makinë ka marrë flakë ndërsa ishte në lëvizje pranë Muzeut Kombëtar.

Deklarata e policisë:

Më datë 29.12.2020, rreth orës 16:10, në rrugën “Dedë Gjo Luli”, mbrapa Muzeut Kombëtar, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtuese shtetasen K.V dhe pasagjer shtetasin E.G ., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendgjarje ndodhet zjarrëfikësja, e cila po punon për fikjen e zjarrit.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel