Ilustrim

Një aksident ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e sotme.

Aksidenti ndodhi rreth orës 19:30, në afërsi të Sheshit Shqiponja, ku mjeti me drejtues shtetasin I.M., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin R.H., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel