Foto+emrat/ U arrestuan për vjedhje, policia greke publikon fotot dhe emrat e 3 shqiptarëve

24/12/2020 10:33

Policia greke ka publikuar emrat dhe fotot e tre shqiptarëve të cilët akuzohen për një seri vjedhjesh në shtetin fqinj.

Mësohet se të arrestuarit janë  Fari Rakip Meta, 49-vjeç, Adi Ibrahim Meta, 34-vjeç dhe  Panajotis Dine Berisha, 25-vjeç.Sipas autoriteteve greke, tre shqiptarët janë arrestuarit më 8 dhjetor.

Këta tre persona sipas autoriteteve greke kanë kryer një sërë vjedhjesh në zonën e Notia Proastia.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel