Vizita në shtëpinë e Klodianit/ Çuçi zbulon se çfarë foli me të atin e të riut të vrarë: Më dhemb zemra…

22/12/2020 22:01

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi zbuloi në Open detaje nga vizita e tij në familjen Rasha.

Ministri tha se ishte atje në cilësinë e detyrës së re që mori dhe për t’i garantuar familjes se drejtësia për të riun Klodian Rasha do vendoset.

“Shkova takova babanë në cilësinë e ministrit për ta garantuar që hetimet do shkojnë deri në fund dhe autori do marrë dënimin e merituar për veprën që kreu.
Mua më dhemb zemra për atë që ndodhi se jam vetë baba dhe e di, unë e garantova se do ketë drejtësi, siç bëri Lleshaj dhe Rama para meje”
, tha ai.

Top Channel