Një person i shpallur në kërkim është kapur dhe ndaluar në Kukës.

Bëhet fjalë për një 27-vjeçar, E.O, banues në Kukës, i dënuar me 5 muaj burg, për veprat penale “Shkatërrimi i pronës” dhe “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme.

Top Channel