Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Patos.

Rreth orës 12:10, në lagjen “Naftëtari”,dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit shtetasi K. Xh., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Top Channel