Regjisori i njohur Kadri Metohu ka ndërruar jetë si pasojë e covid.

Mësohet se Metohu ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare. Ai ishte regjisor, dramaturg dhe drejtues artistik.

Kujtojmë se ditën e djeshme në vendin tonë u regjistruan 538 raste të reja me COVID-19 si dhe 8 humbje jete.

Top Channel