Nxehet Silva Bino: Mbylle! Pse flet kot më kot flet. Tritan Shehu: Merre me qetësi, s’dua të sëmurë

16/12/2020 22:12

Një debat në studio për vaksinat kaloi në tone të larta zëri mes doktoreshë Silva Binos dhe ish-ministrit të Shëndetësisë Tritan Shehu.

Debati:

Bino: Ore ti , ku i gjen këto, Flet kot më kot tani. Mbylle tani!

Shehu: O Silva mos u nxeh aman,. Merre me qetësi se s’dua të sëmurë. Ti nuk as epidemiologe, ku e di këtë punë ti.

Bino: Shiko mos ofendo tani, se kemi punuar bashkë, ti më njeh shumë mirë mua.

Shehu: Do punojmë bashkë dhe në të ardhmen Silva.

Bino: Po atëherë më lër të flas.

Top Channel