Foto ilustruese

Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në kryqëzimin e Bërxullës me Laknasin.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë mjetet  me drejtues V.B., 75 vjeç,me mjetin me drejtues E. P., 43 vjeç  si dhe një  mjet i parkuar aty në afërsi.

I plagosur ka mbetur shtetasi V.B, i cili është dërguar në spital për të marrë përkujdesin shëndetësor.

Vijon hetimi për zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel