Makina e djegur

Një makinë është përfshirë nga flakët në Fakultetin e Histori-Filologjkut ditën e sotme, si pasojë e një shkëndije elektrike.

Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale, ndërsa polica dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:35, në rrugën e Elbasanit, dyshohet si pasojë e një shkendije elektrike, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin D.B., ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për drejtuesin e mjetit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojn punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

Top Channel