Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën dytësore Elbasan-Metalurgji, ku si pasojë ka humbur jetën një 28 vjeçar.

28 vjeçari ishte kalimtar i rastit kur fatkeqësisht është përplasur nga një mjet.

Aksidenti është ndikuar edhe nga errësira e rrugës.

28 vjeçari mori plagë të rënda dhe u dërgua në spitalin e traumës në Tiranë, por nuk mundi të mbijetojë.

Policia ndaloi drejtuesin e mjetit 22 vjeçarin me iniciale A. Rr banues në Katund të Ri Elbasan.

Top Channel