Shumë të rinj në qytetin e Kamzës janë mbledhur në sheshin para  Pallatit të Kulturës, për të protestuar në shenjë solidariteti për vrasjen e Klodian Rashës nga policia.

Deri më tani nuk është raportuar për incidente, megjithatë policia është mobilizuar dhe po qëndron në gatishmëri në rast  të përshkallëzimit të protestës.

Top Channel