TIRANË- Prej disa orësh shumë qytetarë janë bërë bashkë për të protestuar për vrasjen e Klodian Rashës.

Protesta nisi rreth orës 18:30 me tensione, ku disa persona kanë hedhur sende të forta dhe shashka ndaj policisë. Këta të fundit janë kundërpërgjigjur me gaz lotsjellës dhe ujë me presion.

Gazi lotsjellës ka përçarë protestuesit të cilët më pas kanë lëvizur nëpër rrugët e Kryeqytetit.  Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/27

Top Channel