Pamje nga Fieri

Dhjetëra qytetarë, të rinj e të reja si dhe militantë të PD-së dhe LSI-së janë mbledhur në periferi të Fierit për të nisur marshimin drejt qendrës së qytetit.

Pranë grumbullimit të njerëzve ndodhen edhe disa forca policore. Nëpërmjet rrjeteve sociale është njoftuar se në orën 18.00 do të zhvillohet një protestë për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Top Channel