Protesta në Lezhë

Të rinjtë në Lezhë kanë sulmuar komisariatin e policisë në protestën e organizuar për Klodian Rashën.

Me pankarta në duar ata thërrasin ”Rama ik” dhe “Duam Drejtësi”. Disa prej tyre kanë tentuar që të thyejnë derën duke i rënë me shkelma.

Top Channel