Nuk ndalen protestuesit, i vihet flaka koshave të mbeturinave, policia hedh gaz lotsjellës

10/12/2020 20:44

Gjatë ditës së dytë të protestës për vrasjen e Klodian Rashës nga policia, individë të shumtë kanë përshkallëzuar veprimet e tyre duke hedhur sende të forta ndaj policisë dhe godinave përreth.

Policia ka mundur të arrestojë disa protestues, ndërsa është munduar t’i shpërndajë me gaz lotsjellës dhe me makineritë e ujit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel