Lajmi i fundit
Ambasada Amerikane: Shtetet e Bashkuara janë thellësisht të shqetësuara për kërcënimet për dhunë ndaj zyrtarëve të zbatimit të ligjit
Shtetet e Bashkuara shprehin mbështetje maksimale për zyrtarët e zbatimit të ligjit në luftën e tyre ndaj korrupsionit dhe krimit

Fotot/ Karrige metalike, pllaka trotuari e gurë, përplasja e protestuesve me policinë

10/12/2020 20:11

Pas disa orësh përleshje me policinë, protestuesit ende nuk janë larguar dhe vijojnë të mbajnë të bllokuar disa rrugë në kryeqytet.

Që nga fillimi i protestës, ka pasur përplasje me policinë. Shumë protestues kanë hedhur gurë, e sende të forta në godinat përreth dhe ndaj efektivëve.

Ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme të protestës.

FOTO GALERI
1/38

Top Channel