Disa të rinj pas disa tentativash për t’i vënë flakën, kanë rrëzuar pemën e Krishtlindjeve para Kryeministrisë.

Protestuesit më pas kanë marrë zbukurimet e pemës dhe kanë qëlluar ndaj efektivëve te policisë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel