Pas disa orësh proteste për vrasjen e Klodjan Rashës, ku nuk kanë munguar edhe tensionet, policia ka hedhur gaz lotsjellës mes turmës, duke bërë që këta të fundit të shpërndahen.

Protestuesit pas hedhjes së gazit lotsjellës janë ndarë në dy anët e kryeministrisë, dhe nuk dihet nëse do të ribashkohen para godinës.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel