Ilustrim

Ditën e sotme, rreth orës 13:45, një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Ersekë-Korçë.

Mësohet se në vendin e quajtur “Fusha e Selenicës” ka dalë nga rruga mjeti tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin G. X., rreth 45 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në Spitalin e Ersekës, nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel