108-vjetori i Pavarësisë/ Me flamuj kuqezi, 30 motoristë “pushtojnë” Sheshin e Flamurit

28/11/2020 14:36

Përgjatë orëve ka vijuar në Sheshin e Flamurit festa e 108-vjetorit të Pavarësisë, ku përpos familjarëve dhe qytetarëve vlonjatë, shqiptarëve nga Kosova e të tjerë kanë qenë të pranishëm edhe 30 motoristë.

Shoqata në fjalë e motoristëve vjen çdo vit në Vlorë, në Ditën e Pavarësisë. Megjithatë vihet re se prej pandemisë, mungojnë motoristët nga Kosova.

Top Channel