Pse nuk iu ka uruar Meta, ka hatërmbetje mes jush? Ja si përgjigjet Monika Kryemadhi

24/11/2020 21:31

Monika Kryemadhi fitoi mandatin e dytë në krye të LSI, por presidenti dhe njëkohësisht bashkëshorti i saj nuk e uruar ende.

Por pse, a ka hatërmbetje mes tyre?

Kryemadhi tha në Open se nuk hatërmbetje, por tha thjesht se ai nuk e ka uruar ende.

“Nuk më ka uruar Meta akoma, nuk më ka thënë që urime”, tha ajo.

Keni hatërmbetje që nuk ju ka uruar?

Jo absolutisht jo, nuk kemi.

Top Channel