Një aksident i rëndë është shënuar këtë të hënë në aksin Lezhë-Milot.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se nja automjet ka goditur nga pas një eskavator.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetu i plagosur rëndë një persona, i cili është dërguar menjëherë për në spitalin e Traumës.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave.

Top Channel