Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Podë, Kolonjë.

Policia njofton se një zjarr ka rënë në banesën e shtetasit Vangjel Rusta 89 vjeç, në të cilën jetonte i vetëm dhe për pasojë ai ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel