Të qeshurat që nuk i merr vdekja/ Sonte në Exclusive, familjarë dhe miq kujtojnë aktorin e njohur të humorit Koço Devole

22/11/2020 11:46

Disa ditë më parë nga Covid-19 u nda nga jeta edhe aktori i njohur i humorit Koço Devole, i cili prej vitesh ishte pjesë e emisionit Fiks Fare në Top Channel.

Familjarë dhe miq të tij ndër vite, risjellin kujtimet e tyre sonte në mbrëmje në programin Exclusive, në orën 20.15.

Top Channel