Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas/ Maunja bie nga lartësia, shoferi në gjendje të rëndë

18/11/2020 15:00

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Librazhd-Prrenjas.

Mësohet se një maune ka rënë nga lartësia dhe shoferi ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie të cilët po hetojnë zbardhjen e plotë të ngjarjes.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel