Rama ironi me Bashën, i shpërndan postimin: Një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë

16/11/2020 16:09

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pak pas postimit të kreut të PD, Lulzim Basha në twitter.

Ndërsa nuk i ka kursyer ironitë, kryeministri i ka shpërndarë postimin dhe shton  “…dhe një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë😀”.

Top Channel