Aktorja e njohur e humorit, Marjana Kondi njofton se është infektuar me covid.

Përmes një mesazhi në “Instagram’, teksa publikon një foto nga shtëpia e saj, ku shfaqet e veshur dhe e mbulur me batanije, ndërsa iu bën thirrje qytetarëve që të mos dëgjojnë asnjë tjetër përveç mjekut.

“Te falenderoj Dr Pipero per keshillen e rendsishme qe me dhe! Mos shiko dhe mos degjo se cthon njerzit …. vetem mjekun specialist! U lodha duke degjuar mendimtaret idjot, futur dhe une brenda dhe per pak sa i besoja plotsisht! Jooo!!! Degjoni vetem mjekun dhe jo frike por perkushtim ndaj vetes!”, shkruan Kondi.

Top Channel