Pamje nga aksidenti

Banorja e “Big Brother” Franceksa Jaçe ka pësuar një aksident ditën e sotme në Vlorë.

Automjeti tip “BMW”  qenë me shpejtësi të madhe kur ka dalë nga autostrada dhe për pasojë është përmbysur. Fatmirësisht nuk ka pasur të plagosur dhe Jaçe nuk ka pësuar asnjë dëmtim.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 12:40, në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Nartës”, një automjet i markës “BMË” me drejtuese shtetasen F. J., 27 vjeçe, banuese në Vlorë, ka dalë nga rruga, duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

FOTO GALERI
2/9
Franceksa Jaçe

Top Channel