Një aksident ka ndodhur gjatë pasdites të kësaj të shtuneje në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Si pasojë e përplasjes dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për në spitalin rajonal të Lezhës për ndihmë mjekësore.

Top Channel