Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një mjet ka përplasur një person.

Ai është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Korçës ndërsa nuk dihet gjendja shëndetësore. Policia tashmë ndodhet në vendngjarje.

Akoma nuk dihet identiteti, gjendja e tij shëndetësore dhe shkaqet e aksidentit.

Top Channel