“Shpërthen” Rama: Sali Berisha një mbetje organike e pariciklueshme, që qelb dhe qelbet

12/11/2020 23:05

Kryeministri Rama, u shpreh shumë i revoltuar kur gazetarja Eni Vasili, përmendi në studion e emisionit “Open” emrin e ish-kryeministrit Berisha.

Rma nuk i kurseu fyerjet ndaj Berishës, duke thënë se ai është një “mbetje organike e pa përpunueshme që qelb dhe qelbet mbi dhe”, duke shtuar se ndihet krenar që nuk ka votuar kurrë për të.

“Ish kryeministri është një mbetje organike e pa përpunueshme që qelb dhe qelbet mbi dhe. Ai mund të ketë qenë kryeministër, por ka qenë për veten e vet e jo për mua. Jam krenar që nuk e kam votuar e nuk më ka shkuar mendja ta votoj”, tha Rama.

Top Channel