“Është i lumtur ai që di dhe mund të punojë, që di dhe mund të bëjë edhe të tjerët të punojnë”- Rama poston shprehjen e Mit’hat Frashërit

10/11/2020 08:14

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook një shprehje të njohur të Mit’hat Frashërit.

“Është i lumtur ai që di dhe mund të punojë, që di dhe mund të bëjë edhe të tjerët të punojnë” – Mit’hat Frashëri.

Ja postimi i Ramës:

Top Channel