Rikthehet karantina në Shqipëri? Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet të dalë në deklaratë…

09/11/2020 14:46

Komiteti Teknik i Ekspertëve, ka njoftuar një deklaratë live për situatën e krijuar nga covid-19.

Kjo deklaratë do të mbahet në orën 15:30, ndërsa pritet të flitet edhe për një rikthim të mundshëm në karantinë për shkak të rasteve të shtuara të infektimeve dhe vdekjeve nga virus.

“Ne oren 15:30 do te kete nje deklarate live FCB te Komitetit Teknik te Eksperteve. Gazetaret jane te ftuar te marrin pjese, por pa kamera per arsye te masave antiCOVID. Komunikimi do te jene live FCB.” thuhet në njoftim.

Top Channel