I intubuar prej Covid, ndërron jetë në spitalin e Durrësit mundësi Shkëlqim Troplini

09/11/2020 12:08

Këtë të hënë një tjetër figurë e njohur e vendit tonë është shuar për shkak të covid-19.

Bëhet fjalë për mundësin Shkëlqim Troplini i cili ka humbur jetën nga koronavirusi, në moshën 55-vjeçare.

Ai ishte i infektuar prej disa ditësh me covid-19, por gjendja e tij u përkeqësua shumë së fundmi. Për këtë shkak Shkëlqim Troplini u shtrua në spitalin e Durrësit mbrëmë dhe ndodhej në intubim.  Fatkeqësisht ai nuk ka mundur të mbijetojë.

Top Channel