Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në Tiranë. Policia ka njoftuar se është plagosur shtetasi me iniciale L.H 31-vjeç, i cili ndodhet se është jashtë rrezikut për jetën.

31-vjeçari ka kallzuar se në rrugën “Don Bosko”, është plagosur me armë zjarri në këmbë nga një person ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor vijon punën për sekuestrimin e çdo prove të mundshme që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel