Kryeministri Edi Rama

Nis mbledhja e përjavshme e shtabit elektoral të PS nën drejtimin e kryesocialistit Edi Rama.

Diskutohet progresi për detyrat e lëna për çdo qark në organizmin e strukturave për zgjedhje.

Në fotot e siguruara nga Top Channel, Rama është parë i veshur me një kostum blu dhe maskë të zezë me trëndafil vishnje, ngjyra simbol e Rilindjes.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel