Rama publikon “ofertën fituese”: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin dhe bota është e jotja!

30/10/2020 10:42

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar opozitën duke publikuar një video në facebook.

Ooferta fituese për demokratët sipas Ramës, është ‘’Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin’’.

Edhe dje Rama në parlamen ndërsa fliste për Kodin Zgjedhor ironizoi me këtë deklaratë teksa sot thotë se me këtë ofertë bota është e tyrja.

 

Top Channel