Dhia i ‘kafshon’ veshin/ Saimir Tahiri feston ditëlindjen, falënderon miqtë për urimet me videon e veçantë

30/10/2020 18:32

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka festuar sot ditëlindjen e 41.

Ai ka zgjedhur që të postojë një video ndryshe në rrjetet sociale, ku duket sëbashku me një dhi në një fushë.

Tahiri ka falenderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: Ky +2, une ++ Faleminderit te gjitheve per urimin #bday #october #born #scorpio #dhiashyt

Top Channel