Murrizi plas “bombën”: Doja ta vrisja Rexhep Mejdanin kur ishte president!

26/10/2020 22:50

Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një deklaratë bombë sot në emisionin “Open” në Top Channel.

Ai është shprehur se gjatë kohës që Rexhep Mejdani ishte President, ka dashur ta vrasë.

“Kur ishte Rexhep Mejdani President kam dashur ta vras, se këta politikanë i kanë pirë gjakun këtij populli.

Hipokrizi bastarde dhe vuajnë shqiptarët prej 30 vitesh…,” tha Murrizi.

Top Channel