Librazhd/ Pëson aksident duke ecur ,40 vjeçarja transportohet në spital

23/10/2020 20:34
Ilustrim

Një person ka rënë aksidentalisht në një tumbin (tubë qeramik me grykë të gjerë për thithjen e ujërave) anë rrugës në aksin rrugor Librazhd-Tiranë.

Shtetasja D.J, 40 vjeç është nxjerr dhe transportuar në spitalin rajonal të Elbasanit.

40 vjeçarja ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 23.10.2020, rreth orës 19:00, në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, në fshatin Mirakë, shtetasja D.J., 40 vjeç, aksidentalisht ka rënë në një tumbin e cila ishte në anë të rrugës.

Me marrjen e njoftimit menjëherë shërbimet e Policisë dhe Zjarrëfikses kanë shkuar në vendngjarje ku ka ndihmuar dhe nxjerr  shtetasen e cila është transportuar për në Spitalin Rajonal Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel