Ka humbur jetën Qesk Gjergji kirurg pranë spitalit rajonal të Lezhës pas aksidentit me makinë pasditen e sotme.

Gjergji ndërsa udhëtonte me automjetin e tij tip benz ka humbur kontrollin dhe përfundoi në një kanal në anë të rrugës.

Në gjendje të rendë ai u dërgua për në spitalin e Traumës në Tiranë por që nuk mundi të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre .

Top Channel