Një makinë tip “Audi” është djegur në orët e para të mëngjesit në Elbasan.

Makina, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., e parkuar pranë banesës është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Haxhias”, Elbasan, është djegur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel