Koronavirusi nuk ka kursyer edhe një gjimnaz në Bulqizë.

Top Channel bën me dije se dy mësues të shkollës së mesme “Arbëria” kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Nisur nga kjo, u janë marrë tamponët edhe mësueseve dhe familjarëve të tyre, të cilët kanë patur kontakt me personat e infektuar.

Top Channel